Sıkça Sorulan Sorular

Emek Kart, Türkiye’nin ilk sendikal kazanım kartıdır. Türk Metal Sendikası üyelerinin çalışma yaşamında var olan örgütlü gücünü, ekonomik alanda toplu pazarlık gücüne çevirerek anlaşmalar yapar. Emek Kart, toplu pazarlık gücümüzden gelen bu avantajları birliğimizin tüm üyelerinin hizmetine sunar.
Anlaşmalı işyerlerinde alışveriş esnasında Emek Kart’ınızı görevliye ibraz ederek görevlinin alışverişinizi sisteme kaydetmesini sağlamanız yeterlidir. Sonrasında ödemenizi istediğiniz şekilde yaparak alışveriş miktarınız üzerinden Kazanım elde edersiniz. Ay içinde yaptığınız alışverişlerinizden elde ettiğiniz Kazanım’larınız ay sonunda Emek Kart’ınıza tanımlanır ve market alışverişlerinizde kullanırsınız.
Emek Kart ile alışverişlerinizden Kazanım elde edebileceğiniz tüm anlaşmalı iş yerlerini www.emekkart.com/kampanyalar adresinden görebilirsiniz.
www.emekkart.com/ozet adresinden üye girişi yaparak Emek Kart ile yaptığınız tüm alışverişleri görebilir, geçmiş dönemlerde yaptığınız alışverişlerden edindiğiniz Kazanım’ları görebilirsiniz.
Sayfanızı güncelleyerek yeniden giriş yapmayı deneyin. Harcamalarınız hala görünmüyor ise lütfen iletişim bölümünden bizimle temasa geçin.
Her ay sonunda cep telefonuna gelecek SMS’i onayladığında 24 saat içerisinde Kazanım’ların Emek Kart’ına tanımlanır.
Tüm Kazanım’larını CarrefourSA marketlerinde «Kazanım’ımı kullanmak istiyorum.» diyerek dilediğince harcayabilirsin.
Şubenizle iletişime geçerek yeni kart istemeniz gereklidir.
Emek Kart’ı sadece Türk Metal Sendikası üyeleri ve aileleri kullanabilir.
Emek Kartı’ınız çalışmıyor ise lütfen iletişim bölümünden bizimle temasa geçiniz.
Emek Kart ve Kazanım süreçleri ile ilgili herhangi bir olumsuzluk yaşarsanız iletişim bölümünden bizimle temasa geçebilirsiniz.