KAMPANYA DETAYLARI


Emek Kart kullanıcıları toplu pazarlık gücümüzle varılan anlaşma sonucunda Sonsuz Akademi'de Çeşitli İndirimler ve Ekstra Kazanım elde ediyor. 
 
  • Kampanyadan faydalanmak için Sonsuz Akademi'de ödeme yapmadan önce Emek Kart’ını görevliye ibraz ederek sisteme tanımlatmalısın.
  • Tüm Kazanım’larını CarrefourSA marketlerindeki alışverişlerinde kasiyere “Kazanım’ımı kullanmak” istiyorum diyerek dileğin gibi kullanabilirsin.
 

1., 2., 3., 4. Sınıf Hafta İçi Kursları

Sonsuz Akademi’de 1., 2., 3., 4. sınıf kurs ücretleri, toplu pazarlık gücümüzle;
 
Eğitim bedeli:   5150 TL yerine Emek Kartlılara 4100 TL!
Yemek ücreti:   1950 TL yerine Emek Kartlılara 1850 TL!
Servis ücreti:    1900 TL yerine Emek Kartlılara 1800 TL! olarak uygulanacaktır.
Emek Kart Kazanımı ise bunlara ek olarak; ilk 5 ay boyunca 40 TL olmak üzere ödediğimiz ücretin toplam 200 TL’sini kazanım olarak geri alıyoruz.
 
Toplam Kazancımız: 1450 TL
 
Program Detayları: Hafta içi her gün, 12 kişilik sınıflarda, uzman eğitim kadrosu ile tüm sınıf dersleri ve İngilizce kursu eğitim programı. Öğrencinin ihtiyaçları çerçevesinde etüt ve ödev desteği sağlanacak. Özel sınıf eğitmeni, öğrenci ve ailenin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli rehberlik danışmanlığı olacak. İngilizce dersleri yabancı eğitmenler tarafından verilecek. Bu yaş aralığı için hizmet veren kapalı oyun parkı da çocuklarımızın kullanımında olacak. Program bedeline yazılı eğitim kaynakları dahildir.
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
3. ve 4. Sınıf Hafta Sonu Kursları
 
Sonsuz Akademi’de 3. ve 4. sınıf kurs ücretleri, toplu pazarlık gücümüzle;
 
Eğitim bedeli: 5350 TL yerine Emek Kartlılara 4200 TL!
Emek Kart Kazanımı ise buna ek olarak; ilk 5 ay boyunca 40 TL olmak üzere ödediğimiz ücretin toplam 200 TL’sini kazanım olarak geri alıyoruz.
 
Toplam Kazancımız: 1350 TL
 
Program detayları: Hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri, 12 kişilik sınıflarda, uzman eğitim kadrosu ile tüm sınıf dersleri için 4 saat, İngilizce için 4 saat olmak üzere toplam haftalık 8 saat eğitim programı. Özel sınıf eğitmeni, öğrenci ve ailenin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli rehberlik danışmanlığı olacak. Program bedeline yazılı eğitim kaynakları dahildir.
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
5., 6. ve 7. Sınıf Hafta Sonu Kursları
 
Sonsuz Akademi’de 5., 6. Ve 7. sınıf hafta sonu kurs ücretleri, toplu pazarlık gücümüzle;
 
Eğitim bedeli: 5900 TL yerine Emek Kartlılara 5000 TL!
Emek Kart Kazanımı ise buna ek olarak; ilk 5 ay boyunca 40 TL olmak üzere ödediğimiz ücretin toplam 200 TL’sini kazanım olarak geri alıyoruz.
 
Toplam Kazancımız: 1100 TL
 
Program detayları: Hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri, 12 kişilik sınıflarda, uzman eğitim kadrosu ile tüm dersler (Türkçe, Matematik, Fen, Sosyal, İngilizce) için haftalık 12 saatlik eğitim programı. Özel sınıf eğitmeni, öğrenci ve ailenin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli rehberlik danışmanlığı desteği olacak. İngilizce derslerinde yabancı eğitmen ile konuşma eğitimleri verilecek. Öğrencinin ihtiyaçları dahilinde birebir özel etütler ve ayda 1 deneme sınavı yapılacak. Okul yazılı sınavlarına hazırlık desteği verilecek. Program bedeline yazılı eğitim kaynakları dahildir.
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
8. Sınıf Hafta Sonu LGS Hazırlık Kursları
 
Sonsuz Akademi’de 8. Sınıf LGS hazırlık kurs ücretleri, toplu pazarlık gücümüzle
 
Eğitim bedeli: 7250 TL yerine 5750 TL!
Emek Kart Kazanımı ise buna ek olarak ilk 5 ay boyunca 40 TL olmak üzere ödediğimiz ücretin toplam 200 TL’sini kazanım olarak geri alıyoruz.
 
Toplam Kazancımız: 1700 TL
 
Program detayları: Hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri, 12 kişilik sınıflarda, uzman eğitim kadrosu ile tüm dersler (Türkçe, Matematik, Fen, Sosyal İngilizce) için haftalık 14 saat eğitim programı. Özel sınıf eğitmeni, öğrenci ve ailenin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli rehberlik danışmanlığı desteği olacak. Haftalık 3 saatlik İngilizce derslerinde 1 saatlik yabancı eğitmen ile konuşma eğitimleri ve 2 saatlik “grammer” dersleri verilecek. Öğrencinin ihtiyaçları dahilinde birebir özel etütler ve ayda 2 deneme sınavı yapılacak. Hafta içi zorunlu masa başı etüt desteğinin yanı sıra haftada 1 saat hızlı okuma dersleri ve okul yazılı sınavlarına hazırlık desteği verilecek. Program bedeline yazılı eğitim kaynakları dahildir.
 
Ortak geleceğimiz ve aile bütçemiz için #HepimizBiriz
 

ADRES : Arifiye, Postane Sk. No:25, 26010 Odunpazarı/Eskişehir
TELEFON : (0222) 232 00 20


TÜM KAMPANYALARIMIZ