KAMPANYA DETAYLARI

  • Kampanyadan faydalanmak için American LIFE Eskişehir Yabancı Dil Okulunda ödeme yapmadan önce Emek Kart’ını görevliye ibraz ederek sisteme tanımlatmalısın.
  • Emek Kart kullanıcılarına özel, tercih edilen eğitim programlarına göre %10 ila %40 arası indirim oranlarına ek olarak 250 TL kazanım ay sonunda Emek Kart’ına tanımlanır.
  • Tüm Kazanım’larını CarrefourSA marketlerindeki alışverişlerinde kasiyere “Kazanım’ımı kullanmak” istiyorum diyerek dileğin gibi kullanabilirsin.


American LIFE Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde kurulmuş olan American LIFE, uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren ve yurt dışı eğitim danışmanlığı yapan bir kurumdur.
American LIFE özel eğitim sektöründeki 57 yıllık birikimini tüm süreçlere yansıtmıştır. American LIFE’ın danışmanlığını Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanları yapmaktadır.
American LIFE, Roosevelt University ile imzalanan iş birliği ve temsilcilik anlaşmasıyla uluslararası alanda da başarısını göstermiştir. Bu anlaşmayla, Roosevelt University’nin Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Mısır, Fas, Irak, KKTC, Rusya ve Ukrayna’da temsilciliğini resmi olarak yapmaktadır.
American LIFE, Roosevelt University’nin Chicago Downtown ve Schaumburg kampüslerinde ofislerini açmıştır.

American LIFE Eskişehir

Genel İngilizce Eğitimi 6 seviyelik Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun Türk ve Yabancı eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır. American LIFE 8 Kişilik özel sınıflarda, interaktif bir eğitimle öğrencilerin öğrendikleri grammar bilgisini sürekli olarak pratiğe dökmektedir. Öğrenciler İngilizce öğrenimini klasik düzenden ziyade, İngilizce'yi yaşayacakları ortamda eğitim almaktadırlar.

Emek kart & American LIFE Eskişehir:

Emek Kart kullanıcılarına özel, tercih edilen eğitim programlarına göre %10 ila %40 arası indirim oranları ve 250 TL extra kazanım avantajları sunulmaktadır.


ADRES : Hoşnudiye Mh. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No:40/1 Tepebaşı/Eskişehir
TELEFON : 0 (222) 345 0003
WEBSİTESİ : https://www.americanlife.com.tr/kategori/eskisehirTÜM KAMPANYALARIMIZ